Janpol

JanpolFirma Janpol działa na rynku już od ponad 20 lat. Co ważniejsze – jest to przedsiębiorstwo polskie, które swoje wyroby produkuje jednak nie tylko w naszej ojczyźnie, ale pretenduje także do miana mocnego konkurenta na rynkach zagranicznych.

Główną strategią firmy jest zapewnienie klientom kompleksowego wyposażenia dla zdrowego i bezpiecznego snu, o czym świadczyć mogą liczne atesty i certyfikaty (ich wymienianie, ze względu na sporą objętość, mija się tutaj z celem). W ofercie mogą zatem Państwo znaleźć materace (wykonane z przeróżnych materiałów, przeznaczone dla dzieci, dorosłych, w formie klasycznej lub składanej), stelaże, łóżka i dodatki, tj. pokrowce i poduszki. Ze względu na ogromne doświadczenie w kwestii ergonomii i terapeutycznych właściwości materacy, firma ta posiada także bogatą ofertę skierowaną do służby zdrowia – czego przykładem są zawarte w niej specjalistyczne materace przeciwodleżynowe.

Niezależnie czy codzienność wymaga od Państwa długiego siedzenia w jednej pozycji czy też nieustającego ruchu, warto pozwolić sobie na chwilę wygodnego odpoczynku, który zregeneruje siły i (zgodnie z dewizą firmy) pozwoli Państwu z uśmiechem powitać nowy dzień.