Perdormire

napis-perdormire-w362Wizytówką Perdormire bez wątpienia jest fakt, iż w swych działaniach stawia ona przede wszystkim na delikatność, łagodność, ale też trwałość i niezawodność swoich produktów. Materace przez długi okres (zależny od konkretnego modelu) nie odkształcają się i nie niszczą, przez cały czas doskonale podpierają ciało, a jednocześnie są tak przyjemne w dotyku, że chciałoby się je wręcz nieustannie głaskać. Firma doskonale odnajduje się także w przypadku niestandardowych zapotrzebowań, dodając do swych atutów elastyczność i umiejętność szybkiej reakcji na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Perdormire działa już od 40 lat, a dzięki zdobytemu doświadczeniu, umiejętnemu kierowaniu zespołem oraz fachowym pracownikom, osiągnęła dziś obecną, wysoką pozycję na rynku. Jest jednym z najbardziej znanych liderów w branży produkcji materacy i wyposażenia sypialni.

By nie pozostać w tyle, dział badań i rozwoju firmy zajmuje się poszukiwaniem wciąż nowych surowców i ulepszaniem stosowanych technologii. Jej aktualnym celem jest skupienie się na wyrobach ekologicznych, produkowanych przykładowo na bazie soi oraz z użyciem olejków esencjalnych, nadających wyrobom przedsiębiorstwa niepowtarzalny charakter.