Black Friday w Panu Materacu – obniżka cen do 50%!

Black Friday Pan Materac

Tradycyjnie w listopadzie rozpoczynamy weekend wielkich promocji! Od dzisiaj przez cały weekend z okazji Black Friday w naszych rzeszowskich salonach możecie Państwo kupić wygodne materace, stylowe łóżka oraz akcesoria do sypialni w obniżonych cenach nawet do 50%!

Salony Pan Materac w Rzeszowie zlokalizowane są w dwóch popularnych i łatwo dostępnych miejscach: w Galerii Nova przy ul. Rejtana 67 oraz przy al. Wyzwolenia 2. W bogatej ofercie sklepów znajdziecie Państwo produkty od renomowanych na całym świecie producentów: Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, Perdormire, Curem, Bedding oraz New Elegance i New Design. Nie sposób wspomnieć o cieszącej się wielką popularnością kolekcji materacy sygnowanych logiem Pan Materac. Original Multi, Original Thermo, Select Massage, Tempo i Puls – pięć wysokiej jakości materacy, które trafią w gusta najbardziej wymagających klientów.

Z okazji Black Week przygotowaliśmy dla Państwa szereg rabatów oraz akcji promocyjnych!
Materace z kolekcji Pan Materac dostępne będą z rabatem aż do 40%, również na produkty wyżej wymienionych producentów przewidujemy wysokie obniżki cen!
Ponadto w salonie Pan Materac w Galerii Gala dostępny będzie fizjoterapeuta, który doradzi Państwu w kwestii doboru odpowiedniej powierzchni spania na podstawie budowy ciała i indywidualnych preferencji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i sklepu internetowego: https://www.panmaterac.pl/black-week-58 i skorzystania z promocji. Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie pojawiać się będą aktualności związane z Black Friday! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *