Ekskluzywne materace King Koil

Materace King Koil

Nowoczesne materace znanej marki, obecnej w ponad 80 krajach, są już dostępne w Polsce. Na naszym rynku zagościły w 2016 roku jako produkt klasy premium.

Materace King Koil to produkt z najwyższej półki. Ten amerykański producent znany i doceniany jest już przez wielu Europejczyków. To marka z wieloletnim oświadczeniem, istniejąca na rynku od 1898 roku. Od zawsze stawia na najwyższą jakość materiałów i nowoczesne technologie produkcji. Sama prowadzi szereg badań i testów, by jej materace i łóżka były jeszcze bardziej komfortowe.

Te materace najwyższej klasy wyróżnia jakość wykonania oraz rodzaj wykorzystanych materiałów. Na pierwszy rzut oka zaskakuje ich wysokość, w niektórych przypadkach sięgająca prawie 40 cm. Wypełnienie składa się nawet z aż 16 precyzyjnie dobranych do siebie warstw. Wśród nich warto zwrócić uwagę na wkład kieszeniowy, w którym znajduje się aż 250 sprężyn na 1 m2. Dzięki niemu materace uginają się precyzyjnie w miejscach nacisku i dopasowują do pozycji w której śpi użytkownik. Nie brakuje w nich także antybakteryjnego lateksu, kilku rodzajów wysokiej jakości pianek, czy też końskiego włosia. Każdy materac jest wzmocniony ramą ze sztywnej pianki, która stabilizuje skutecznie duże konstrukcje. Wysokie walory wizualne gwarantują produktom zdobione pokrowce. To one doskonale chronią wnętrze przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i chłoną wilgoć z powierzchni. Pomimo złożoności wypełnienia, całość jest bardzo przewiewna, dzięki czemu we wnętrzu nie gromadzą się kurz i roztocza.

Jakość i komfort wypoczynku na produktach marki King Koil sprawdzimy w rzeszowskim salonie stacjonarnym Pana Materaca. Na stronie internetowej można zapoznać się natomiast z pełną ofertą produktową tego producenta i zamówić wybrany przez nas model z darmową dostawą na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *