Lipcowa promocja dla wybranych modeli Materasso

Materac Sultan Termopur

W lipcu przygotowaliśmy dla Was szczególną promocję – 4 modele materacy Materasso do – 20%!

W tym najbardziej deszczowym i upalnym miesiącu w roku warto pomyśleć nie tylko o aktywnym wypoczynku, ale i zabezpieczyć się na długie lata w komfortowy materac do spania. Przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny specjalną promocję, byś mógł/a cieszyć się luksusowym materacem po okazyjnej cenie!

Wyjątkowy materac FYZIO VISCO z pianką termoelastyczną i wysokoelastyczną w naturalnym pokrowcu Bamboo z włókna bambusowego – na wszystkie rozmiary – 20 %!

Regenerujący materac SULTAN TERMOPUR wykonany z pianek termoelastycznej i wysokoelastycznej Biogreen, wyprodukowany na bazie oleju rycynowego (produkt eko) – na wszystkie wersje rozmiarowe – 17 %!

Doskonały, prosty i skuteczny w zapewnieniu maksymalnego komfortu snu materac WELLNES THERMO z pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej i w eleganckim pokrowcu Welur pikowanym pianką termoelastyczną – wszystkie rozmiary dostępne w promocji – 20 %!

Innowacyjny materac SWISS RELAX zaprojektowany na bazie szwajcarskich rozwiązań z piany EvoPoreHRC i pianki wysokoelastycznej w relaksującym pokrowcu Lavender nasączonym olejkiem z kwiatu lawendy lekarskiej – dla wszystkich modeli – 20 %!

Więcej o producencie znajdziecie tutaj – Materace Materasso

Zapraszamy do salonu Pan Materac w Rzeszowie!

[su_spacer size=”30″]
[notification type=”notice” close=”false”]Promocja trwa do końca lipca 2014 r.[/notification]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *