Materace Hilding z rabatem do 20%!

Sypialnia - promocja Hilding 20%

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na materace Hilding!

Styczeń to czas zimowych wyprzedaży, podczas których można kupić produkty w o wiele niższych cenach. W salonach Pan Materac w Rzeszowie nadszedł czas na promocję, cieszących się wielką popularnością wśród klientów, materacy marki Hilding! Rabatem objęte zostały niemal wszystkie materace!

W dniach od 18.01 do 02.03 materace z kolekcji Hilding objęte będą aż 20% rabatem od cen regularnych! W kolekcji Hilding znajdują się wysokiej jakości materace piankowe, sprężynowe oraz modele określane jako materace rehabilitacyjne z potwierdzonymi właściwościami medycznymi: Foxtrot, Rock&Roll, Salsa, Rumba, Mambo, Latino, Flamenco, Cha-Cha, Tango, Pasodoble, Makarena, Lambada i Electro.
Dodatkowo producent zapewnia 15% rabatu na materace z kolekcji Family, która obejmuje 4 modele: Step, Zorba, Fandango oraz Breakdance.Materace Hilding taniej do 20%

Hilding to szwedzki producent materacy, łóżek i akcesoriów do sypialni, których jakość potwierdzona jest setkami pozytywnych opinii od klientów. Produkty Hilding to sprawdzona jakość i komfort podczas codziennego użytkowania.

Zapraszamy do salonów w Rzeszowie zlokalizowanych w Galerii Nova przy ul. Rejtana 67 oraz al. Wyzwolenia 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *