Pewna dostawa w świątecznym sezonie

Rozpoczął się gorączkowy czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Aż 74 proc. Polaków robi zakupy przedświąteczne dopiero w grudniu. Centra handlowe przeżywają oblężenie, sklepy internetowe odnotowują wzmożony ruch, a kurierzy pracują do późnych godzin nocnych. Nikogo nie dziwi już poślizg w doręczaniu przesyłek, jednak gdy znajdują się w nich upominki dla najbliższych, oczekujemy, że dotrą do nas przed wigilijną gwiazdką.

Z badań wynika, że coraz częściej świąteczne prezenty kupujemy w sieci. Popularność zakupów online wypływa niewątpliwie z plusów, jakimi są większa dostępność asortymentowa, możliwość dokonania wyboru w dowolnym czasie i miejscu oraz oszczędność czasu, a także łatwość porównania cen w wielu sklepach. Jednak decydując się na takie rozwiązanie, należy uwzględnić również czas dostawy produktów do naszego domu. W okresach przedświątecznych jest on niejednokrotnie nawet dwukrotnie dłuższy niż standardowo. Należy o tym pamiętać w trakcie dokonywania zamówienia.

W przypadku zakupów u Pana Materaca – nieważne czy online, czy w salonie stacjonarnym – mamy pewność, że asortyment dostępny w magazynie dotrze do nas jeszcze przed wigilią. Do wyboru mamy wiele rodzajów komfortowych materacy od znanych producentów, kołdry i akcesoria sypialniane. Dodatkowo dostawa produktów na terenie całego kraju jest darmowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *