Sembella

Sembella logoFirma, która od ponad 20 lat produkuje, cieszące się wielkim zainteresowaniem, materace zapewniające komfortowy i zdrowy sen. Produkty tworzone są z materiałów najwyższej jakości, ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ciągłe dążenie do doskonałości pozwala tworzyć produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Firma Sembella wyznaje kilka podstawowych zasad podczas tworzenia własnych produktów:
JAKOŚĆ – produkty marki Sembella charakteryzują się trwałością oraz wytrzymałością na użytkowanie, dzięki czemu służą klientom przez wiele lat.
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO – przy tworzeniu materacy firma kładzie szczególny nacisk na to, aby produkty zapewniały zdrowy i odprężający odpoczynek.
INDYWIDUALNE POTRZEBY – firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, tworzy produkty na podstawie uwag i opinii użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą materacy w naszych rzeszowskich salonach, gdzie czekają na Państwa doświadczeni sprzedawcy, którzy z pewnością pomogą dobrać odpowiedni model w zależności od indywidualnych preferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *