Pan Materac Rzeszów

Stolwit

Stolwit

Firma Stolwit zajmuje się produkcją pełnego wyposażenia sypialni zgodnie z obecnie panującą modą, standardami życia i osiągnięciami techniki. W swojej ofercie posiada nie tylko materace, ale też łóżka oraz meble. Dzięki tak kompleksowemu podejściu potrafi dostrzec rzeczy, które przy skupieniu się na wąskim obszarze często umykają uwadze. Prawdopodobnie to jest przyczyną, dla której wyroby tej firmy mają w sobie „to coś”, czego najczęściej poszukują Klienci. I są to nie tylko pomysły zaczerpnięte (podpatrzone i ulepszone) z innych krajów. Stolwit wyznacza bowiem też własny kierunek, za którym wielu producentów chętnie podąża.

Tak wielki sukces polskiej marki mógłby dziwić, gdyby nie ponad 40-letnie doświadczenie i wielkie zaangażowanie w poprawę jakości, połączone z ciągłym stawianiem sobie nowych celów. Stolwit szeroko znany jest także za granicą, mimo swoich niewielkich (w porównaniu do części konkurencji) rozmiarów. Jednak to nie rozmiar ma znaczenie, co widać w pełnych pasji produktach i nowatorskich pomysłach przedsiębiorstwa. W tej kategorii przodują przede wszystkim łóżka tapicerowane i łoża kontynentalne.

NEW ELEGANCE to marka należąca do przedsiębiorstwa Stolwit, która godnie je reprezentuje. Należą do niej najwyższej klasy, designerskie łóżka sypialniane, nietypowe meble z obiciem czy sofy. Wszystko to tapicerowane najwyższej klasy materiałami, które są (obok oryginalnych projektów) jednym ze znaków rozpoznawczych firmy.

Ta linia mebli stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnych sypialni, będących równocześnie pomieszczeniami praktycznymi i schludnymi. Ponadto produkty firmy zapewniają komfort i relaks, które mogą zmienić sypialnię w ulubiony pokój w domu. I to pokój, którym śmiało można by się chwalić gościom.