Weekend wyprzedaży w Panu Materacu!

Już jutro (23.11) wielkie święto wyprzedaży – Black Friday! Setki produktów w rewelacyjnych, obniżonych, nawet do 50%, cenach! Jest to początek wielkich przedświątecznych wyprzedaży. Zespół Pana Materaca, wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, postanowił wydłużyć okres licznych rabatów i promocji na cały weekend (23-25.11)!

W tym miejscu warto wspomnieć historię jednego z najbardziej lubianych dni przez klientów jakim jest „Czarny Piątek”.

Akcja Black Friday rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie w dzień po święcie Dziękczynienia miliony Amerykanów wybierają się na przedświąteczne zakupy. Geneza powstania nazwy tego dnia nie jest jednoznaczna. Istnieje wiele teorii, które mówią o początkach święta wielkich promocji.

Jedna z historii nie do końca związana jest z zakupami. Określenie Czarny Piątek zaczęto używać określając dzień, w którym ludzie zaczęli masowo składać zwolnienia z pracy w celu wydłużenia wolnego po święcie Dziękczynienia.

Bardziej prawdopodobna jest teoria opierająca się na relacji funkcjonariuszy i kierowców autobusów, którzy opisując ogromne korki i kolejki pod centrami handlowymi podczas dnia wyprzedaży, określali ten dzień właśnie jako „Czarny Piątek”.

Z każdym rokiem popularność wydarzenia Black Friday zyskuje zwolenników na całym świecie. Również w Polsce zakupowe szaleństwo ogarnia coraz większą rzesze ludzi. Jest to zasługa firm i sklepów, które coraz chętniej dołączają do akcji wyprzedaży swoich produktów. Pan Materac również przygotował specjalną ofertę, która z pewnością ucieszy klientów poszukujących wygodnego materaca, jak i innych akcesoriów niezbędnych na wyposażeniu sypialni.

Szeroka oferta rabatów i promocji obejmuje produkty cieszące się duża popularnością i uznaniem wśród klientów. Przecenione zostały produkty od znanych i renomowanych producentów, których produkty posiadamy w asortymencie.

Black Weekend w Panu Materacu:

– 40% na materace z kolekcji Pana Materaca,

– 20% rabatu na ekskluzywne materace Curem,

– 20% obniżki cen na materace firmy Bedding,

– Wybrane materace marki Janpol – 12% taniej + gratis do zakupu wybranego materaca,

– Wybrane materace marki Materasso – do 25% taniej,

– Wybrane materace marki Mollyflex – do 20% taniej,

– Wybrane materace marki Perdormire – rabat do 25%,

– Kołdry i poduszki puchowe Animex do 15%, inne modele tej marki przecenione do 12%,

– Kołdry Paradies do 15%, poduszki Paradies 10%,

– Materace z Outletu przecenione nawet o 50%!

– Meble marki Timoore przecienione do 30%,

– Łóżka New Design taniej do 10%,

– Produkty marki Tempur i Sealy taniej do 10%,

Darmowa dostawa w całym kraju.

Dodatkowo w naszych salonach stacjonarnych czeka na Państwa nasz wykwalifikowany zespół, który z pewnością doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego produktu. Co więcej przygotowaliśmy specjalny rabat udzielany podczas zakupów!

Zapraszamy do salonów stacjonarnych w Rzeszowie, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu oraz Mielcu i Krośnie. Ofertę na Black Friday znajdą Państwo również na naszych stronach: https://www.panmaterac.pl/ oraz https://www.klinikasnu.pl/. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *